Dziś nie będzie o makijażu ani kosmetykach 😊 Chciałabym podzielić się z Wami moimi wrażeniami z wakacyjnego wyjazdu. Jest to wyjazd nietypowy, ponieważ towarzyszyło mu pewne bardzo ważne wydarzenie… ale o tym za chwilę.

Po zeszłorocznych wakacjach w Grecji na wyspie Corfu byłam dość rozczarowana i nie sądziłabym, że tak prędko zdecyduję się na ponowny wyjazd do Grecji. Jednak los chciał inaczej – jak wspomniałam ściągnęło nas tutaj w tym roku ważne wydarzenie – zostaliśmy zaproszeni na ślub 😄

I tym właśnie sposobem znaleźliśmy się na wyspie Zakynthos. Słyszałam o niej wcześniej wiele dobrego… i wiecie co? Wszystkie pozytywne opinie okazały się być w 100% prawdziwe!

Wyspa jest przepiękna, morze lazurowe… naprawdę można się tutaj poczuć jak w raju! Te widoki!!! ❤️ Ach… zazdroszczę Kasi, że wzięła ślub właśnie tutaj!

Już jutro powrót do kraju, ale czas spędzony tutaj napewno będzie niezapomniany i jestem pewna że jeszcze tutaj wrócimy! Młodym życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i dziękujemy za to, że nas tutaj ściągnęli!! 💋💒🎉 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *