Witajcie kochani!

Dziś pierwszy dzień jesieni i z tej okazji wpis wyjątkowy. Będzie troszkę niczym prezentacja jesiennej ramówki w TV 😄 Chciałabym bowiem uchylić Wam rąbka tajemnicy – tego co zaplanowałam dla Was na nadchodzący czas. Wszystkiego nie zdradzę, bo muszą być też jakieś niespodzianki… ale częściowo się z Wami podzielę, bo jak już obiecam oficjalnie to będę musiała obietnicy dotrzymać!

Przede wszystkim jestem na etapie przygotowywania czegoś, żebyście mogli zobaczyć mnie nie tylko na zdjęciach 😉 oraz żeby podzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem w nieco innowacyjny sposób.

Postanowiłam także troszkę pójść do przodu i zainwestować w lepszy sprzęt, aby móc tworzyć dla Was lepsze i ciekawsze zdjęcia i artykuły.

A kolejnym krokiem, będzie projekt, do którego chciałabym Was również zaprosić. Coś, co kiedyś już było i cieszyło się Waszym zainteresowaniem – metamorfozy. Mam nadzieję, że i tym razem uda nam się stworzyć wiele pięknych stylizacji. Już niedługo ogłoszę sposób w jaki można zgłaszać się do projektu.

Ponadto obiecuję kochani więcej wpisów, bo coś ostatnio się rozleniwiłam… Życzę Wam słonecznej, złotej, pięknej jesieni 😊 mam nadzieję, że będziecie tu zaglądać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *