Jestem winna wyjaśnienia. Ponad trzy lata nieobecności na blogu to wstyd! W poprzednim poście obiecałam zmiany, kanał na YouTube, nowości atrakcje… I co? I guzik!

Jak tylko wróciłam do pracy po pandemicznej przerwie, to jakbym wpadła w dziki kołowrotek, z którego trudno się wydostać. Ale nie próżnowałam i już spieszę z wyjaśnieniami. Otóż czas pandemii (o której już zdążyliśmy wszyscy zapomnieć) nakłonił mnie do zapisania się na studia. Dwa lata przemknęły w oka mgnieniu i od roku mogę cieszyć się tytułem magistra kosmetologii. Ale to nie koniec niespodzianek.

Pół roku temu, czyli w lutym 2023 roku otworzyłam własny salon! To był dla mnie ogromny krok, któremu poświęciłam bardzo dużo czasu i energii. Nieprzespane noce, kilometry przejechane w poszukiwaniu stołów, foteli i sprzętów… Na szczęście w tej podróży nie byłam sama, gdyż salon otworzyłam z genialną fryzjerką, a prywatnie moją przyjaciółką Agnieszką. W ten sposób powstało RL Hair & Beauty Studio. Miejsce, które stało się naszym drugim domem. Odwiedzacie nas koniecznie – na żywo lub wirtualnie na naszych SM 🥰

Chciałabym obiecać, że blog ożyje, że pojawią się nowe treści… Że będą nowe filmy na YT… ale może nie będę już niczego obiecywać 😄 po prostu postaram się, w miarę możliwości odzywać co jakiś czas.