Kochani dziś wpis wyjątkowy, ponieważ niedawno minęło 10 lat od pierwszej sesji zdjęciowej, do której malowałam. Pamiętam ją doskonale „jakby to było wczoraj”. Jest to dla mnie moment budzący mega dużo wspaniałych wspomnień, którymi zapragnęłam się z Wami podzielić.

Setki umalowanych twarzy, które pamiętam do dziś. Towarzyszyłam Wam nie tylko na planie zdjęciowym, ale również prywatnie, w najważniejszych chwilach Waszego życia oraz przy mniejszych okazjach.

Serce się raduje, kiedy widzę modelki i fotografów z którymi wspólnie zaczynaliśmy naszą przygodę. Widzę, jak robicie karierę w „wielkim świecie”. Cieszę się, że miałam okazję z Wami pracować, mimo że część z Was już może wogóle mnie nie pamięta 😄

Przez te 10 lat byłam mniej lub bardziej aktywna. Zdarzały się momenty, w których pochłaniała mnie proza życia, sprawy prywatne, ale zawsze jednak w moim sercu było miejsce na makijaż i piękne twarze. To ten rodzaj miłości, który nigdy nie gaśnie, zawsze powraca – moja pasja.

I tym postem chciałabym bardzo podziękować wszystkim, z którymi miałam okazję współpracować przez te ostatnie 10 lat! Gdyby nie Wy, nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem. Mam nadzieję, że przede mną kolejne 10 lat pięknych i barwnych makijaży!

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli dołączycie do mojego świata, rozpowszechnicie ten wpis i zaprosicie swoich znajomych… Możliwość dzielenia się z Wami moją pasją uskrzydla. To dla Was tu jestem i dla Was tworzę… I chciałabym jeszcze więcej i więcej!!

❤❤❤